CAM BALKON MODELLERİ VE TAMİRİ

cambalkon7

Cam balkon sistemleri evinizde estetik, güzellik, şıklık ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile hem kullanışı hemde mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanılarak, rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar.

Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir. Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatifleri mevcuttur.

Cafe, Restoran, Lokanta gibi mekanların girişinde kullanılan cam balkon sistemleri altta eşik olmadan çalışan fonksiyonel sistemdir.

Cam Balkon Modelleri olarak;

Eşikli Katlanır Cam Balkon,

Eşiksiz Katlanır Cam Balkon,

Eşikli Sürme Cam Balkon,

Eşiksiz Sürme Cam Balkon

modellerimiz mevcuttur.

KIŞ BAHÇESİ olarak;

Açılır Tavan Çatı Kış Bahçesi,

Cam Çatı Kış Bahçesi,

Kapalı Çatı Kış Bahçesi,

modellerini Restoran ve Cafelere özel Kış Bahçesi dizayn ve tasarımlarımızla siz değerli müşterilerimize uzman ekibimizle geliyor, ölçülendirme yaparak fiyatlandırıyoruz.

TLF & FAX : 0850 302 93 93 CEP: 0542 302 93 93